UDELEŽBA NA RIBIŠKEM TEKMOVANJU IN OBISK IPA RK ŠIBENSKO KNINSKA

Na povabilo prijateljskega IPA kluba iz Šibenika se je delegacija vodstva našega kluba skupaj z tekmovalno ekipo udeležila Odprtega prvenstva IPA RK Šibensko kninska v ribolovu, ki je bil organiziran v dneh od 15. do 17. septembra na otoku Obonjanu v bližini Šibenika. Kljub oblačnemu in vetrovnemu vremenu, ki za ribolov z obale ni bilo najbolj prijazno in ugodno, se nam bo to srečanje še dolgo ohranilo v lepem spominu. Ribolovni turnir je bil organiziran kot tekmovanje v morskem ribolovu s palico iz obale. Udeležile so se ga ekipe hrvaških IPA klubov in PU Šibenik, ter ekipe iz Slovenije, Češke in Italije. Ribiška sreča zaradi slabših vremenskih pogojev sicer ni bila najboljša, kljub temu pa so člani naše ekipe prejeli dve prav posebni nagradi in sicer Slavko Koroš za največjo oz. najtežjo ulovljeno ribo na turnirju, Jože Verdinek pa je prejel posebno nagrado za najmanjši ulov (seveda je bilo več tekmovalcev iz drugih ekip, ki ulova sploh niso imeli). Bolj kot samo tekmovanje pa je udeležencem srečanja ostalo v spominu druženje z IPA prijatelji iz prijateljskega RK Šibensko kninska, predstavniki njihove policijske uprave in IPA prijatelji iz ostalih ekip. Na povabilo vodstva RK Šibensko kninska se je tekmovanja oz. srečanja udeležilo tudi vodstvo našega RK in smo si ob tem izmenjali izkušnje in poglede glede organiziranosti in aktivnosti dela IPA regionalnih klubov in kot vodstveni delavci policijskih uprav tudi delovne izkušnje. Posebej pester je bil sobotni večer, ko je uradni razglasitvi rezultatov in podelitvi nagrad in priznanj, sledila zelo okusna in obilna ribja večerja in prijetno družabno srečanje, na katerem smo se tudi zahvalili organizatorjem turnirja ter jim izročili priložnostna darila našega kluba. Prav gotovo se bomo tudi v letu 2007 udeležili tega srečanja.

 

Ta vnos je bil objavljen v 2006. Zaznamek za trajno povezavo.